Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 26 Лютого 2016 10:03

                 Випуск книг місцевих авторів

                 Одним із пріоритетних напрямів обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки є популяризація книжкової продукції Чернігівщини, в рамках якої забезпечується випуск книг місцевих авторів коштом обласного бюджету.

                 Відбір творів для випуску здійснює комісія з питань підтримки місцевого книговидання, створена при обласній державній адміністрації.

                 Задля прозорості і неупередженості цього процесу, основним способом відбору творів комісія визначила обласний конкурс рукописів місцевих авторів, який має проводитися щороку протягом дії Програми.

                 Найкращі з рукописів, поданих на конкурс, включаються до річного видавничого плану випуску книжкової продукції в рамках заходу «Випуск книг місцевих авторів» Програми та виходять у світ за кошти обласного бюджету. Головним критерієм для оцінки є літературна та/чи наукова цінність та якість творів, їх суспільна значимість та потенційна запитуваність з боку читацької аудиторії.

                 Надруковані книги безкоштовно передаються до бібліотек, закладів освіти та культури, інших зацікавлених установ та організацій, розповсюджуються на виставках та презентаційних заходах, а також розміщуються в електронному вигляді на сайті облдержадміністрації.

                 Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення роботи комісії та конкурсу рукописів, а також виконання видавничого плану здійснює Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

                 ***

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua