back

Ігор Рибаков:"Проблеми кожної людини я сприймаю серцем"

20-04-2012 15:16

Вчора з робочим візитом на Сосниччині перебував народний депутат України, лідер фракції «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков. Одразу по приїзду він відвідав Свято-Покровську церкву, де під час служби отримав благословення на добрі справи настоятеля храму отця Іоана. Програма візиту була досить обширною.

Народний депутат побував у Авдіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де ознайомився з роботою навчального закладу. В ході цієї зустрічі Ігор Олександрович ознайомився з питаннями що стосуються завершення реконструкції даного навчального закладу, поспілкувався з педагогічним колективом. Також він побував і в Сосницькій гімназії ім. О.П.Довженка та центральній районній лікарні де розповів присутнім про свою діяльність у Верховній Раді та у Сосницькому районі, а також поділився планами щодо розвитку Сіверського краю.

Ігор Рибаков провів особистий прийом громадян. Деякі звернення людей були задоволені одразу, а по тих питаннях, які потребують більш ширшого вивчення та вирішення він дав відповідні доручення. «Жодне прохання не залишиться поза увагою. Проблему кожної людини я сприймаю серцем, а не як посадова особа», - запевнив народний депутат.

На завершення візиту Ігор Рибаков зустрівся з активом Сосницького району. Керівникам підприємств, організацій та установ народного депутата особисто представив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко. Зустріч проходила у теплій і невимушеній обстановці.

«Давайте об'єднаємо зусилля і однією командою, як єдиною родиною, будемо працювати далі. Кожен на своєму місці. Тоді ми зможемо подолати чимало труднощів», - наголосив Ігор Рибаков. Разом з народним депутатом України Ігорем Рибаковим на Сосниччині перебував заступник голови облдержадміністрації, керівник апарату Микола Стрілець. У поїдці по району високих гостей супроводжували голова райдержадміністрації Василь Колос і голова районної ради Олег Трамана.

Останні новини

Анонси 
Погода