Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                     

                     

                     

                                          

                     

                     

                     

                    14 Червня 2017 10:07

                    Як організувати ефективну систему захисту населення в ОТГ, дізнавалися голови громад

                    При реформуванні адміністративно-територіального устрою важливо побудувати дієву систему захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Тож днями у Чернігівському відокремленому підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар з питань організації та створення на місцях відповідних систем захисту населення для голів ОТГ області.

                    Організаторами заходу виступили Управління ДСНС України в області та Центр розвитку місцевого самоврядування за участі Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА і навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.

                    Під час семінару обговорили основні етапи побудови системи цивільного захисту на місцях, зокрема створення структурного підрозділу у сфері цивільного захисту, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а також місцевих пожежно-рятувальних команд.

                    Представники Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА і навчально-методичного центру цивільного захисту провели з головами громад заняття щодо організації на місцях заходів цивільного захисту з урахуванням особливостей географічно-кліматичного розташування та характерних для громад надзвичайних ситуацій.

                    Також учасники зібрання отримали екземпляри «Практичного порадника з реалізації основних заходів цивільного захисту в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

                     

                     

                    За інформацією Управління Державної служби України
                    з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області

                    Назад

                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua