Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                     

                     

                     

                                          

                     

                     

                     

                    14 Червня 2017 10:29

                    У Прилуках відзначили Всесвітній день донора крові

                    Більше 600 літрів крові в середньому за рік здають донори Прилук. Наразі їх кількість сягнула близько двох тисяч осіб, серед яких 288 — почесні донори.

                    Саме для вшанування цих прилучан у місті напередодні Всесвітнього дня донора крові районна організація Товариства Червоного Хреста організувала урочистий захід.

                    Слід зазначити, що Прилуцька організація проводить значну роботу з популяризації безоплатного донорства у вищих навчальних закладах та на підприємствах міста. Адже донорство завжди базувалося не тільки на потребах клінічної медицини, а й на моральних цінностях.

                    Довідково. 14 червня — Всесвітній день донора крові (латинською «donare» — «дарувати»), затверджений у травні 2005 року під час 58-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я у Женеві. У цей день в 1868 році народився Карл Ландштейнер, австрійський лікар, імунолог, який у 1930 році отримав Нобелівську премію за відкриття груп крові людини.

                    Це свято запроваджене з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної Федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, Міжнародної Федерації організацій донорів крові, а також Міжнародного товариства з переливання крові.

                     

                    За інформацією Чернігівської обласної організації
                    Товариства Червоного Хреста України

                    Назад

                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua