Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа                     

                     

                     

                                          

                     

                     

                     

                    16 Червня 2017 16:04

                    Юні науковці підкорювали VII Конгрес Українського товариства нейронаук

                    Днями в Києві для учнів 9-11 класів пройшла Всеукраїнська школа-семінар «Сучасні методи дослідження мозку». Захід відбувся в рамках VII Конгресу Українського товариства нейронаук за участю науковців з України, Турції, Ізраїлю, Європи, США. Організатором школи-семінару став Національний центр «Мала академія наук України».

                    Чернігівщину з роботою «Адаптивні можливості серцево-судинної системи після психоемоційних навантажень в залежності від активності моноамінергійних систем мозку» представив учень 10 класу Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №19 Павло Нагорний. Він дослідив, яким чином на адаптивні можливості серцево-судинної системи впливає щоденний перегляд різного інформаційного контенту, а також вроджені особливості центральної нервової системи.

                    У подальшому Павло планує розширювати свої дослідження та представити їх на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році.

                    Юні науковці з усієї країни прослухали лекції відомих вчених, ознайомилися з роботою нейробіологічних лабораторій на практичних заняттях. Також презентували свої науково-дослідницькі роботи й отримали рекомендації щодо подальших досліджень від провідних вчених Інституту фізіології імені О.О. Богомольця.

                    На урочистому закритті Конгресу всім учасникам школи-семінару видали іменні сертифікати.

                    За інформацією Управління освіти і науки
                     Чернігівської облдержадміністрації

                    Назад

                    Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                    Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                    Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                    Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua