Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 06 Лютого 2018 12:57

                 Розпочалася реєстрація на ДПА/ЗНО-2018

                 Відсьогодні до 19 березня всі охочі пройти цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання мають зареєструватися на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Створити реєстраційну картку можна самостійно або звернутися за консультацією і технічною допомогою до свого закладу освіти чи до одного з пунктів реєстрації, перелік яких буде розміщено на сайті Українського центру.

                 Кожен учасник ЗНО має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

                 Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

                 Увага! Після оформлення реєстраційної картки необхідно сформувати комплект реєстраційних документів та подати його до свого закладу освіти (для випускників цього року) або надіслати рекомендованим листом на адресу регіонального центру.

                 Комплект реєстраційних документів складається із:

                 – заповненої реєстраційної картки;

                 – копії першої сторінки паспортного документа; 

                 – двох фотокарток 3х4 (можуть бути чорно-білі або кольорові);

                 – копії нотаріально завіреного перекладу документів, оформлених іноземною мовою;

                 – медичних висновків про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних умов) для проходження зовнішнього незалежного оцінювання».

                 Усі копії документів повинні мати: напис Згідно з оригіналом (без лапок), особистий підпис, ініціали та прізвище особи, яка реєструється, дату засвідчення копії.

                 Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника. Ці документи будуть надіслані особам, які проходять державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання за адресою навчального закладу, в якому вони навчаються, іншим категоріям — за адресою, вказаною під час реєстрації.

                 У разі недотримання вимог щодо реєстрації, зокрема надання недостовірної інформації, неналежного оформлення документів, відправлення їх після завершення строку реєстрації чи перереєстрації, особі може бути відмовлено в реєстрації.

                 Аби змінити реєстраційні дані, за потреби, особа має пройти перереєстрацію, яка триватиме до 2 квітня. Для цього треба скористатися операцією «Внести зміни».

                 До 30 квітня зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. На своїх сторінках учасники дізнаються і про результати оцінювання: з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології — до 15 червня; з історії України, географії, фізики, хімії — до 21 червня.

                  

                 За інформацією Управління освіти і науки
                 Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua