Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  13 Вересня 2018 12:10

                  Комфортно має бути всім: і пасажирам, і перевізникам

                  Шість питань порядку денного сьогодні розглянули на черговій Координаційній раді облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області.

                  Мова йшла як про відкриття нових рейсів, так і їх оптимізацію. На маршруті Чернігів–Грабівка до конкурсу тимчасово курсуватиме транспорт іншого надавача послуг.

                  Після погодження з райдержадміністрацією у неділю не їздитиме автобус Ніжин–Валентіїв. Думають на Ніжинщині і про зручне та постійне виконання рейсів до сіл, маршрути до яких вважаються невигідними. Вихід з цієї ситуації є. Такі сполучення варто винести на конкурс у пакеті з конкурентоспроможними напрямками. Наразі потрібно відстежити терміни закінчення договорів та підготувати відповідні пропозиції.

                  Про те, як забезпечити рівні можливості реалізації права на пільгове проїзд, думають у Прилуках. Проблемним це питання стало на приміських маршрутах, яким користуються як жителі міста, так і району. Серед можливих варіантів вирішення — передача цих маршрутів до компетенції міста.

                  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                  з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua