Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 14 Вересня 2018 16:30

                 Військова присяга – в день 40-річного ювілею Академії Державної пенітенціарної служби

                 Більше ста курсантів Академії Державної пенітенціарної служби України сьогодні, 14 вересня, склали військову присягу. Ця подія збіглася в часі з урочистими заходами з нагоди 40-річчя з дня утворення Академії. Святкова церемонія відбулася на Пагорбі Слави у Чернігові.

                 Серед учасників заходу – заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, народний депутат України Олександр Кодола, представники міністерств юстиції та освіти і науки України.

                 – Сьогодні ви склали присягу на вірність українському народові. – звернулася Наталія Романова до курсантів. Це завжди знаменна подія для кожної людини. Адже клятва у вірності своїй Батьківщині споконвічно для кожного є тим непорушним словом, ціна якому – більше за життя. Нині в нашій країні відбувається масштабна реформа кримінально-виконавчої служби. І ви безпосередньо долучитесь до її втілення.

                 Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-визволителів, поклавши квіти до Вічного вогню.

                  

                  

                 Урочистості продовжилися в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. Тут викладачів і студентів вітали представники органів влади місцевого та загальнодержавного рівнів.

                 Не обійшлося і без нагородження кращих викладачів закладу, який за сорокаріччя існування пройшов шлях від простої школи міліції до справжнього наукового та освітнього центру. Наразі в Академії здобувають освіту понад півтори тисячі осіб (курсантів, студентів та слухачів).

                 Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав життя за цілісність України.

                 За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 40-річчя від дня створення Академії Державної пенітенціарної служби Подяку голови ОДА оголошено:

                 Віговському Віталію Леонідовичу — викладачу кафедри тактико-спеціальної підготовки Академії Державної пенітенціарної служби;

                 Мошті Ігорю Анатолійовичу — помічнику ректора групи організаційно-аналітичної роботи та контролю Академії Державної пенітенціарної служби;

                 Ніщимній Світлані Олексіївні — завідувачу кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії Державної пенітенціарної служби.

                  

                  

                 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                 з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua