Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 11 Жовтня 2018 15:25

                 Наталія Романова: Спільними зусиллями ми збережемо громадянську злагоду в суспільстві

                 Про духовно-моральне виховання суспільства говорили вчора, 10 жовтня, на засіданні обласної ради Церков та релігійних організацій. Захід провела заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.

                 Акцент розмови: вирішення будь-яких державних чи церковних проблем неможливе без становлення громадянського суспільства на основі моральних цінностей і духовності.

                 Сила і могутність кожної держави залежить від її громадян. Впевнена, що в сьогоднішні непрості часи випробувань для нашої країни кожна релігійна організація має стати вагомим духовним механізмом у ланці виховання відповідальних громадян, – переконана Наталія Романова.

                 Реакція жителів Чернігівщини й інших регіонів країни на надзвичайну подію, що сталася в Ічнянському районі, – доказ того, як спільними зусиллями можна долати складнощі.

                 Наталія Романова подякувала всім релігійним конфесіям, які надають допомогу жителям постраждалої території, й зазначила, що окрім матеріальної, людям у таких надзвичайно складних обставинах вкрай необхідна моральна підтримка. І вона сподівається на таку допомогу від церковнослужителей. У цьому заступника голови ОДА підтримали всі учасники засідання.

                 Також присутні зазначили, що наразі позитивом в Чернігівській області є порозуміння між органами державної влади та релігійними організаціями. Тому дуже важливо і надалі дотримуватися принципів поваги і толерантності, а також міжконфесійної злагоди між представниками різних релігій. Не можна допускати розбрату, який може провокуватися антиукраїнськими силами.

                 – Усім нам вкрай необхідні порозуміння і співпраця. Ми розраховуємо в цьому на релігійні громади нашої області. Зі свого боку, органи влади підтримуватимуть всі ваші добрі ініціативи. Тільки спільними зусиллями ми збережемо громадянську злагоду в суспільстві, – зауважила Наталія Романова.

                  

                  

                 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                 з громадськістю чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua