Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  06 Листопада 2018 14:30

                  У Чернігові піротехніки ДСНС навчаються за міжнародною програмою підготовки саперів

                  На базі 8-го Навчального центру Держспецтрансслужби Міністерства оборони України розпочався навчальний тренінг з підготовки національних операторів України (саперів) 1-го рівня EOD з гуманітарного розмінування.

                  Курси вибухотехніків ініційовані відділом оборонного співробітництва Посольства США в Україні в рамках Програми з гуманітарного розмінування командування Збройних сил США в Європі, аби підвищити безпеку місцевого населення від мінно-вибухових ризиків.

                  Варто зазначити, що відділ оборонного співробітництва надав для українських рятувальників матеріальну допомогу — інженерно-саперне обладнання вартістю у понад 500 тисяч доларів. Як користуватися спецобладнанням для пошуку і знешкодження вибухонебезпечних предметів, навчатимуть іноземні інструктори — представники Збройних Сил США.

                  15 фахівців від ДСНС, Держспецтрансслужби та Збройних Сил України з різних областей країни по закінченню навчань (5-21 листопада) отримають дипломи міжнародного рівня.

                  За інформацією Управління Державної служби України
                  з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області

                  Назад

                  Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                  Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                  Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                  Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua