Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 30 Листопада 2018 12:24

                 Для людей з інвалідністю пройшов день відкритих дверей

                 Напередодні Міжнародного дня інвалідів, 29 листопада, в Чернігівському міському центрі зайнятості провели день відкритих дверей.

                 Низка заходів розпочалася тренінгом для людей з інвалідністю. Присутніх вчили створювати свій позитивний образ, правильно розставляти життєві пріоритети. Пояснили, як підготуватися до співбесіди з роботодавцем і поводитись на ній, як писати резюме тощо.

                 Усі бажаючі мали змогу відвідати ярмарок вакансій. Безпосередньо від роботодавців люди з інвалідністю дізналися про вільні робочі місця на підприємствах, специфіку роботи за тим чи іншим фахом. Серед запропонованих вакансії: інспектор кадрів, секретар, охоронець, продавець, столяр, прибиральник, підсобний робітник, кухар, офіціант тощо. Почуті пропозиції зацікавили учасників. Вони охоче пройшли співбесіду і отримали запрошення відвідати підприємство, щоб на місці ознайомитися з умовами роботи.

                 У той же час роботодавці, представники громадських організацій та фахівці служби зайнятості зібралися за «круглим столом». Розглядали шляхи удосконалення співпраці з метою підвищення ефективності працевлаштування людей з інвалідністю.

                 Актуальні питання, які обговорювали роботодавці на інформаційному семінарі, – соціальний захист осіб з інвалідністю, типові порушення законодавства про працю та додаткові стимули для роботодавців щодо працевлаштування соціально незахищених громадян.

                 Подібні заходи цього тижня відбулися в усіх філіях Чернігівського обласного центру зайнятості.

                  

                  

                 За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua