Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 06 Грудня 2018 12:30

                 Олександр Мисник: Зі святом, арміє незламних та нескорених!

                 Сьогодні професійне свято відзначають військовослужбовці Збройних Сил України, яким українці довірили свій захист та безпеку.

                 У цей день вітання та подарунки від голови облдержадміністрації Олександра Мисника приймав 8-й навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту України.

                 — Українське військо — армія незламних та нескорених. Армія патріотів, які вже котрий рік в умовах військової агресії демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога, — наголосив Олександр Мисник. — Переконаний, що ви й надалі будете вдосконалювати свій бойовий та професійний вишкіл і на гідному рівні підтримувати обороноздатність країни, її високий міжнародний авторитет. Слава Україні! Слава її Збройним Силам!

                 Голова ОДА побажав військовим добробуту та звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

                 — Дякую вашим родинам, які щодня складають молитви в ім’я миру. Від душі бажаю, аби в дім заходили лише з радісними новинами. Низько вклоняюся тим, хто змушений був понести гірку втрату, — зазначив Олександр Мисник.

                 Принагідно голова ОДА поспілкувався з молодим поповненням 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту, яке складатиме присягу на вірність народу України 15 грудня.

                 — Бажаю вам легкої служби та справжньої чоловічої дружби. Впевнений, час, проведений у війську, ви з гордістю та теплом в душі згадуватимете все життя, — акцентував Олександр Мисник.

                 По завершенню урочистостей керівництво військової частини ознайомило голову ОДА з матеріально-технічним забезпеченням. Гордістю центру є сучасна навчальна база для підготовки водолазів, а бойовий дух винуватців свята підтримує власний оркестр.

                 Департамент інформаційної діяльності
                 та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua