Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 07 Лютого 2019 11:59

                 Дороги, відремонтовані з 2017 року, перебувають у нормальному стані

                 На засідані Уряду 6 лютого розглянули питання щодо стану українських доріг. Дороги державного значення, які були відремонтовані починаючи з 2017 року, перебувають у нормальному експлуатаційному стані. До доріг, що не ремонтувалися 15-20 років, та доріг, ремонти яких проводить місцева влада, є найбільше претензій в автомобілістів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив: ями на таких дорогах мають ліквідовуватись оперативно. На автошляхах місцевого значення перевірки стану і ліквідація дефектів мають оперативно проводитись місцевими дорожніми службами, а відповідальність за це лежить на обласних державних адміністраціях.

                 З 2017 року дороги ремонтуються системно і якісно

                 Як заявив керівник Укравтодору Славомір Новак, станом на 2016 рік 95% українських доріг перебували в поганому стані. Починаючи з 2017 року, ремонти доріг проводились системно. За цей час відремонтовано близько 7 тисяч кілометрів доріг. Двічі на рік проводяться ретельні перевірки якості таких ремонтів. А починаючи з 2018 року, усі контракти на середні поточні ремонти передбачають гарантію на такі ремонти не менш ніж на 5 років, на капітальні ремонти — 10 років. У разі виявлення дефектів виконавець робіт має за власні кошти їх ліквідувати.

                 Відремонтовані Урядом дороги витримали зиму. До стану інших доріг є питання

                 Наразі дороги, відремонтовані державою з 2017 року, не викликають жодних питань стосовно якості. Ці дороги витримали погані погодні умови цієї зими. Але дороги, які не ремонтувались 10-15 років, і дороги, за ремонти яких відповідає місцева влада, руйнуються.

                 Укравтодор проведе масштабні перевірки стану доріг. Ямковість буде оперативно ліквідовуватись

                 З 11 лютого будуть проводитись масштабні перевірки стану українських доріг ДНТЦ «Дор'якість» — головною організацією, що спеціалізується на контролі якості виконання дорожньо-будівельних робіт. І як тільки дозволятимуть погодні умови, ями на таких дорогах будуть оперативно ліквідовуватись.

                 Від «ямкового ремонту» поступово відмовляємось, — Новак

                 Керівник Укравтодору при цьому наголосив, що аварійний ремонт, так званий «ямковий», — вимушена необхідність. Адже кількість доріг, які не ремонтувались іноді десятки років, є значною. І це тимчасові заходи для забезпечення проїзду по ним.

                 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Ми з 2017 року почали змінювати систему, наповнювати її ресурсом, аби відновлювати дороги. Зруйновані дороги які? Які не ремонтувалися. А відновлені нами дороги — у нормальному стані. І треба розмежовувати відповідальність: дороги загальнодержавні і місцеві. Найбільше претензій саме до ремонтів комунальних доріг. У нас масштабні завдання на 2019 рік. До 2022-го ми відновимо сполучення між обласними центрами».

                 Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
                 Секретаріату Кабінету Міністрів України

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua