Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 11 Лютого 2019 11:43

                 Український культурний фонд оголосив нові грантові програми на 2019 рік

                 Одними з першочергових стратегічних цілей Українського культурного фонду (УКФ) є сприяння створенню національного культурного продукту, промоція та розповсюдження української культури. Відштовхуючись від них, було розроблено вісім конкурсних програм, які охоплюватимуть різні сектори культури та аудиторії потенційних грантоотримувачів. Програми запускатимуться поступово протягом першої половини 2019 року. Загальний бюджет грантів становить 641 мільйон гривень.

                 Перші програми, на які вже відкрито реєстрацію:

                 «Створюємо інноваційний культурний продукт» — програма, спрямована на створення умов для культурного самовираження шляхом творення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту. Культурним продуктом у рамках програми є творчий та інтелектуальний результат людської праці в процесі культурної діяльності, творення якого направлено на сприяння розвитку культурної галузі. Загальний бюджет програми — 81 мільйон гривень. У її рамках можна подавати проекти трьох типів: індивідуальні, національної співпраці, міжнародної співпраці. Терміни подачі заявок: 31 січня — 1 березня.

                 «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти» — спрямована на сприяння обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі культури та мистецтв, а також на відкриття нових мистецьких практик та імен. Загальний бюджет програми — 70 мільйонів гривень. Програма складається з чотирьох лотів: «Освітні програми», «Мобільність та програми обміну», «Резиденції», «Дебюти». На кожен з них можна подавати проекти трьох типів: індивідуальні, національної співпраці, міжнародної співпраці. Терміни подачі заявок: 31 січня — 17 березня.

                 Наступними будуть відкриті до прийому заявок такі програми:

                 «Український культурний монітор» — програма, спрямована на дослідження стану культурних, креативних та аудіовізуальних секторів України. Загальний бюджет програми — 10 мільйонів гривень. Терміни подачі заявок: 11 лютого — 22 березня.

                 «Знакові події для української культури» — програма спрямована на сприяння створенню позитивного іміджу України на міжнародній культурній арені. Загальний бюджет програми – 60 мільйонів гривень. Терміни подачі заявок: 11 лютого — 22 березня.

                 «Підсилення потужності українського аудіовізуального сектора» — програма покликана підтримувати та розвивати український кінематограф, стимулювати молодих митців до створення кінематографічного конкурентоспроможного продукту. Загальний бюджет програми — 400 мільйонів гривень. Терміни подачі заявок: 11 лютого — 22 березня.

                 «Інклюзивне мистецтво» — розробляється спільно з Британською Радою в Україні, має на меті забезпечення культурних прав людей з інвалідністю. Загальний бюджет програми — 20 мільйонів гривень. Терміни подачі заявок: 18 березня — 26 квітня.

                 Останні дві програми — «Промоція культури та місцевий розвиток», «Розбудова зв’язків ‒ мережування» — доопрацьовуються і незабаром з’являться на офіційному сайті УКФ.

                 Докладно про нові програми та правила для заявників за посиланням.

                 Грантовий дайджест «Будь у курсі подій – дій» за посиланням.

                 Департамент економічного розвитку
                 Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua