Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 15 Березня 2019 11:18

                 Відбулося засідання Колегії Департаменту агропромислового розвитку ОДА

                 Підсумки роботи за минулий рік та цьогорічні перспективи розвитку аграрної галузі області обговорили учасники засідання Колегії Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, яке днями провів директор зазначеного структурного підрозділу Юрій Ткалич.

                 – Минулий рік виявився для сільгоспвиробників Чернігівщини досить напруженим, але й за цих умов їм вдалося отримати позитивні тенденції і результати – аграрний комплекс вкотре продемонстрував свою стійкість та забезпечив достойні темпи розвитку, – зазначив Юрій Ткалич.

                 Так, індекс обсягу виробництва валової продукції сільського господарства торік перевищив 110 %. За обсягом виробництва сільськогосподарської продукції на одну особу Чернігівщина посідає п’яту сходинку серед областей України.

                 Область вдруге перетнула чотиримільйонну позначку врожаю зернових культур – зібрано 4,9 мільйона тонн зернових культур, що на 808 тисяч тонн більше обсягів 2017 року. Середній рівень урожайності склав 68,5 центнерів з гектара (+ 9,7 центнерів з гектара у порівнянні з 2017 роком).

                 З державного бюджету аграрії Чернігівщини отримали майже 216 мільйонів гривень фінансової підтримки (4 місце серед областей України за сумою освоєних коштів). Зокрема, близько 10 мільйонів гривень виділено фермерським господарствам.

                 Серед розглянутих питань – основні аспекти отримання державної підтримки у 2019 році.

                 Крім того, про дотримання вимог законодавства при застосуванні засобів захисту рослин та сучасні підходи співпраці пасічників і орендарів сільськогосподарських земель розповідали начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен та голова Чернігівського обласного об’єднання бджолярів Ігор Сокоринський.

                  

                 За інформацією Департаменту агропромислового
                 розвитку Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua