Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 12 Квітня 2019 12:22

                 Громадські роботи: соціальна підтримка безробітних та користь для громади

                 Організація та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру – одна з низки соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості. На думку директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, це не лише дієва форма матеріальної підтримки, а й неабияка користь для громади.

                 З початку року участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 1,3 тисячі безробітних області – на 26% більше, ніж у січні-березні 2018 року. Більшість людей працювали на роботах із впорядкування територій, займалися вирубкою, розчисткою, прибиранням та утриманням у належному стані придорожніх смуг. У зимові місяці 68 осіб розчищали снігові замети. З початком весни 130 громадян взяли участь у посадці лісу в лісгоспах Ріпкинського, Семенівського та Чернігівського районів.

                 До речі, цього року перелік громадських робіт поповнився ще одним видом – «екологічний захист навколишнього середовища». До таких робіт залучено 121 особу. Вони здійснювали збір вторинної сировини (макулатури, поліетилену та поліетиленових пляшок).

                 За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua