Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 11 Червня 2019 11:03

                 Аграрні розписки: переваги для фермерів

                 З кожним сезоном представники аграрної галузі все більше використовують можливості аграрних розписок для розвитку власних підприємств. Про це свідчить статистика як на загальнодержавному рівні, так і в розрізі регіонів.

                 Чернігівська область другий рік поспіль демонструє позитивну динаміку видачі аграрних розписок (минулого року – 38, цьогоріч – уже 43). Таким чином фермери залучили 550 мільйонів гривень, з яких 380 – у 2019 році.

                 Найчастіше аграрії Чернігівщини видають розписки під заставу майбутнього врожаю кукурудзи: лише від початку року в заставу вони передали більше 78 тисяч тонн кукурудзи. Також як заставу сільгоспвиробники області використовували інші традиційні зернові та олійні сільгоспкультури: пшеницю, сою, соняшник та ріпак. Новинкою цієї весни стали перші «органічні» розписки, в рамках яких заставою є майбутній врожай сертифікованої органічної картоплі.

                 Наразі більше 15 кредиторів надавали фінансування за аграрними розписками чернігівським фермерам. Серед цих кредиторів найактивніші за підсумками 5 місяців цього року – постачальники матеріально-технічних ресурсів та дистриб’ютори, які надали за розписками майже 200 мільйонів гривень фінансування.

                 За інформацією Департаменту агропромислового
                 розвитку Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua