Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 12 Червня 2019 14:30

                 У Чернігові відбудеться музичний фестиваль «Твоя Країна fest»

                 За підтримки Міністерства інформаційної політики України у червні-липні цього року в семи містах країни пройде другий всеукраїнський музичний фестиваль «Твоя Країна fest».

                 Ця культурна подія сприятиме популяризації української мови через якісну сучасну музику, в першу чергу, у прикордонних містах та невеличких містечках — переконані організатори.

                 Цьогоріч у фестивалі візьмуть участь Фома та гурт «Мандри», гурти «Друга ріка» та «СКАЙ», Gypsy Lyre та «Вася Клаб», Марія Бурмака, Іванка Червінська, Оксана Муха. Всі вони гарантують слухачам якісне шоу та багато драйвової музики.

                 У Чернігові концерт відбудеться 19 червня. Музиканти також завітають 15 червня до Коростеня (Житомирська область), 22 червня — Сум, 25 червня — Шостки (Сумська область), 28 червня — Бердянська (Запорізька область), 1 липня — Скадовська (Херсонська область), 4 липня — Чорноморська (Одеська область).

                 Минулого року в серпні-вересні фестиваль «Твоя Країна fest» пройшов у Генічеську (Херсонська область), Ізмаїлі (Одеська область), Маріуполі (Донецька область), Конотопі (Сумська область), Мукачеві (Закарпатська область), Новоселиці (Чернівецька область) та Сарнах (Рівненська область).

                 Детальніше за посиланням.

                 За інформацією Міністерства інформаційної політики України

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua