Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 08 Серпня 2019 16:40

                 Чернігівський національний технологічний університет візьме участь у реалізації проєкту за підтримки програми ЄС Еразмус+

                 У жовтні 2019 року та січні 2020-го українські дослідники почнуть втілювати нові проєкти, що перемогли за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» програми Європейського Союзу Еразмус+.

                 За участі України відібрано 8 проєктів, бюджет яких перевищує 7 мільйонів євро.

                 Серед переможців — проєкт Development of practically-oriented student-centred education in the field of modelling of Cyber-Physical Systems (609557-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP): Чернігівський національний технологічний університет, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Криворізький національний університет.

                 Загалом проєкти зосереджені на модернізації освітніх програм у сфері кіберфізичних систем та ерготерапії. Частина робіт також стосується підвищення якості вивчення іноземних мов вчителями та покращення співпраці вишів з економічними та соціальними партнерами.

                 Планується, що проєкти реалізовуватимуть 51 українська організація, в тому числі 38 закладів вищої освіти, 2 науково-дослідні інститути, 4 приватних та 2 державних підприємства, 4 громадські організації, Міністерство освіти і науки України.

                 До роботи, зокрема, залучені 3 переміщені виші: Донецький національний технічний університет, Донецький державний університет управління та Горлівський інститут іноземних мов.

                 У проєктах за участі України також працюватимуть 52 партнери з 21 країни світу: 36 організацій з 17 країн-членів програми Еразмус+ (Австрія, Бельгія, Фінляндія, Кіпр, Естонія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Угорщина, Польща, Португалія, Іспанія, Швеція та Великобританія) та 16 організацій з 4 країн-партнерів (Азербайджан, Грузія, Білорусь та Молдова).

                 Усього в межах конкурсу відібрано 163 проєкти.

                 Довідково. Напрям «Розвиток потенціалу вищої освіти (КА2: CBHE)» — окремий компонент програми Еразмус+. Він спрямований на обмін досвідом та кращими практиками між партнерами з різних країн світу. Така співпраця має підтримувати реформи у сфері підвищення якості вищої освіти, зближення і зрозумілості систем вищої освіти в усьому світі.

                 У межах чотирьох конкурсів, які відбулися у 2015-2018 роках за згаданим напрямом програми, від України було подано 464 конкурсні пропозиції. З них 30 проєктів за участі 90 інституцій-партнерів підтримані. Загальна сума гранту для них — більше 15 мільйонів євро.

                 За інформацією Міністерства освіти і науки України

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua