Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 06 Листопада 2019 14:20

                 Вітання і відзнаки — працівникам культури

                 Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України представників галузі вітали в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

                 — Своєю натхненною працею, в яку вкладаєте безцінний досвід та тепло душі, ви даруєте свято іншим, вносите різнобарв’я у наше повсякдення, — зазначила заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова і подякувала винуватцям свята за всі реалізовані ініціативи, направлені на збереження багатої національної культурної спадщини.

                 З побажаннями добра та миру, злагоди в родинах звернувся заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

                 До речі, на території області діє більше півтори тисячі закладів культури, в яких працюють понад сім тисяч фахівців. За кількістю об’єктів культурної спадщини (а їх в області майже 9 тисяч) Чернігівщина займає одне з провідних місць в Україні.

                 Варто зазначити, що до розвитку галузі активно долучаються органи місцевого самоврядування. Як приклад, проєкти чотирьох громад Чернігівської області — серед переможців конкурсу Українського центру культурних досліджень «Малі міста — великі враження»: Кіптівська ОТГ з ініціативою «Всеукраїнський фестиваль “Осінній Fest”», Козелецька — «Час нових історій»; Сосницька — «Арт-резиденція Олександра Довженка» та Плисківська громада з проєктом «Плиски-ТУРФЕСТ». За грантовою програмою Українського культурного фонду діє спільний проект Іванівської ОТГ та обласного лялькового театру.

                 За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури та з нагоди свята вручено почесні відзнаки.

                 Насамкінець урочистостей гості філармонійного центру фестивалів та концертних програм переглянули прем’єру музично-театралізованого дійства-мюзиклу «Ісус Христос — суперзірка».

                  
                 Департамент інформаційної діяльності та
                 комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua