Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 27 Листопада 2019 18:14

                 Максимальна імунізація — основний шлях уникнути епідемій інфекційних хвороб

                 За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації, переважна більшість показників плану профілактичних щеплень в області перевищує середньоукраїнські. Найменшою на Чернігівщині є кількість щеплень дорослих людей від дифтерії та правця — 44,1%, найкраще вдалося провести аналогічну вакцинацію дітям шести років — 91,6%.

                 Низький показник імунізації дорослого населення пояснюється невисоким рівнем активності населення — дорослі люди не зважають на небезпеку захворювань та нехтують порадами лікарів.

                 Між тим, як стверджують у МОЗі, сформувати колективний імунітет та запобігти виникненню спалахів вакцинокерованих інфекційних хвороб можна за умови, що профілактичними щепленнями охоплено хоча б 95% населення. Такі показники закладено і в програму діяльності Уряду України.

                 У Чернігівській області створено всі умови для ефективної імунізації населення: завезено практично 100% потрібних вакцин, придбано й встановлено відповідне холодильне обладнання для їх зберігання, ведеться пропаганда імунопрофілактики інфекційних захворювань. Тож лікарі мають надію на зростання медичної культури населення, чекають людей на вакцинацію та сподіваються, що колективний імунітет населення Чернігівщини все ж буде сформований.

                 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                 з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua