Чернігівська ОДА

rss facebook
Чернігівська обласна державна адміністрація Горяча лінія голови Головна сторінка Мапа сайту Мапа

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  


                 28 Листопада 2019 10:12

                 Реконструкцію стадіону «Юність» у Чернігові завершено

                 Чернігівська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» відтепер має сучасну спортивну споруду – реконструкцію стадіону завершено. Футбольне поле тепер із високоякісним штучним покриттям. Також встановлені гумові легкоатлетичні доріжки, міні-футбольне поле, доріжка для стрибків у довжину, зручні трибуни для глядачів на три тисячі місць. Відремонтували і підтрибунне приміщення, де розміщені медичний пункт, роздягальні та кімнати арбітрів.

                 Будівельні роботи здійснені за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (майже 47,3 мільйона гривень) та співфінансування з місцевого бюджету (майже 6,3 мільйона).

                 Новий стадіон – сучасний простір для занять фізичною культурою та спортом, підготовки спортивного резерву з футболу для збірних команд області та України.

                 Варто зазначити, що СДЮСШ «Юність» має гарні спортивні традиції. Серед вихованців школи є відомі футболісти, які грали у складі «Динамо» Київ: Андрій Ярмоленко, Тарас Луценко, Сергій Доценко, Павло Полегенько, Олексій Хобленко та інші.

                 Наразі у закладі функціонують 50 груп, в яких займаються понад 730 вихованців. Працюють 28 тренерів-викладачів та інструкторів-методистів.

                 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
                 з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                 Назад

                 Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради'    © Чернігівська облдержадміністрація
                 Технічна підтримка: КП 'ІАЦ Чернігівської облради' (0462)674166 obl.kp.iac@gmail.com
                 Інформаційне наповнення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (0462)675372 inform.dep.cn@gmail.com
                 Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Чернігівської облдержадміністрації www.cg.gov.ua