back

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 26 грудня 2012 року N441-ос виконуючим обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань призначено заступника керівника апарату облдержадміністрації Музику Юрія Володимировича.

Музика Юрій Володимирович народився 22 липня 1978 року у місті Чернігові.

Освіта вища. Закінчив Чернігівський державний педагогічний університет та Чернігівський державний технологічний університет. Магістр державної служби.

Свою трудову діяльність розпочав у 1995 році педагогом-організатором загальноосвітньої школи №14 управління освіти Чернігівської міської ради. З 1997 по 2001 рік працював керівником гуртків Центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій управління освіти Чернігівської облдержадміністрації; керівником гуртків управління освіти Чернігівської міської ради.

У період з 2001 року по 2010 рік обіймав посади в управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації і пройшов шлях від головного спеціаліста до заступника начальника управління.

З липня 2010 року призначений на посаду заступника керівника апарату Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини

Анонси

 
Погода