Іванов Дмитро Валерійович

Іванов Дмитро Валерійович

Заступник Голови Чернігівської обласної державної адміністрації

Народився 19 березня 1983 року в м. Чернігові.

Громадянин України.

Освіта вища. З 2000 по 2005 роки навчався в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка. Диплом спеціаліста зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої̈ освіти. Історія. Мова та література (англійська)»

Після навчання в 2006-2008 роках в ПВНЗ «Європейський університет» отримав диплом спеціаліста зі спеціальності «Економіка підприємства. Правове забезпечення підприємницької діяльності».

В 2008-2010 роках навчався в Національній академії державного управління при Президентові України, магістр державного управління, управління державними інституціями. Там же закінчив аспірантуру та успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління.

Почав свій професійний шлях вчителем англійської мови в сільській школі.

2007 - 2009 роки - працював у чернігівських філіях фінансових компаній.

В 2009 - 2010 роках працював в Міністерстві закордонних справ України, в Департаменті консульської служби.

В період з 2010 по 2015 роки був радником голів ОДА та обласної ради.

В 2015-2016 роках працював на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради в місті Прилуки.

Депутат Чернігівської обласної ради VIІI скликання.
Голова Постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики. Голова Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Чернігівської області.

Брав участь як інституціональний експерт в Програмі раннього відновлення України Європейського інвестиційного банку (співпраця центральних органів виконавчої влади з місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування).

Протягом чотирьох років був регіональним консультантом з правових питань Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Проєкт USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).