back

Чернігівська ОДА і ТОВ «ГК «Нафтогаз України» підписали меморандум про співробітництво

27-11-2020 | 12:40

Голова Чернігівської обласної адміністрації Анна Коваленко підписала Меморандум про співробітництво з директором ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» Максимом Рабіновичем. Документ передбачає співпрацю між сторонами, яка дозволить підвищити ефективність взаємодії для задоволення потреб у забезпеченні природним газом населення Чернігівської області.

У рамках співробітництва Чернігівська ОДА та ГК «Нафтогаз України» планують розпочати створення платформи знань про сучасний вільний ринок природного газу та започаткувати просвітницький проєкт, спрямований на підвищення обізнаності населення про сучасні можливості побутового споживача природного газу, взаємних прав та обов’язків постачальників та клієнтів тощо.

Для захисту інтересів мешканців Чернігівської області та створення конкурентного середовища голова облдержадміністрації Анна Коваленко запрошує інші газопостачальні компанії до підписання подібних меморандумів.

Нагадаємо, на минулому тижні Анна  Коваленко ініціювала проєкт, що дозволить споживачам газу Чернігівської області економити на платіжках за газ. Зокрема, голова ОДА рекомендує населенню і суб’єктам господарювання скористатися новими можливостями ринку газу, які дозволяють вільно обирати постачальника з більш привабливими ціновими пропозиціями, і тим самим заощаджувати бюджети.

Довідка: з 1 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для населення. Держава більше не регулює вартість енергоносія. Клієнти можуть самі обирати постачальника залежно від ціни та сервісу. Своєю чергою постачальники можуть продавати газ по всій Україні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації