back

Укрпошта випустила ексклюзивний конверт і власну марку із зображенням Лесі Українки

25-02-2021 | 17:36

Сьогодні, 25 лютого, до 150-річчя від дня народження Лесі Українки Укрпошта випустила ексклюзивний художній немаркований конверт і власну марку з її зображенням. 

– До 150-річчя від дня народження Лесі Українки національний поштовий оператор створив та випустив новий ексклюзивний конверт із зображенням української поетеси. Портрет Лесі Українки зроблений у патріотичних кольорах та сучасній техніці «пастеризація», що нагадує попарт і роботи Енді Воргола. Автор малюнку поєднав традиційні патріотичні мотиви та сучасне мистецтво, – зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

На конверті також зображені найвідоміші рядки з віршів поетеси.

За повідомленням «Укрпошти», одночасно з випуском конверта 25 лютого у місцях, де народилася та жила поетеса, відбудуться спеціальні погашення – у м. Новоград-Волинський Житомирської області, с. Колодяжне Волинської області, м. Гадяч Полтавської області та у м. Києві. Для цього виготовлено 4 поштові штемпелі, 2 з яких прикрашено написом «Леся з нами :)», а на 2-х інших розміщено цитату з «Лісової пісні»: «Ні, я жива, я вічно буду жити».

Тираж конверта – 50 тисяч примірників.