back

Розпочався другий тур щорічного обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє»

30-04-2021 | 12:56

Цього тижня розпочато другий тур щорічного обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє», який триватиме до 26 травня.

Загалом до другого туру допущено 45 робіт. Так, у номінації «Північна краса України» (відзначення кращої фотографії екологічного спрямування) продовжать змагатися 29 учасників першої вікової категорії (15-18 років) та 6 другої (19 років і старше).

У номінації «Погляд у чисте майбутнє» (відзначення кращого екологічного проєкту) до другого туру пройшли 5 робіт учасників першої вікової категорії. У номінації «Довкілля і я» (відзначення кращого практичного заходу екологічного спрямування) – одна учасниця першої вікової категорії та 4 другої.

Зі списком учасників другого туру конкурсу «Одна планета – одне майбутнє» можна ознайомитися за посиланням.

Далі журі оцінюватиме роботи учасників за декількома напрямками. Серед визначених критеріїв оцінювання – актуальність теми, практична користь, обґрунтованість та методологічні підходи дослідження, адаптивність до наслідування широкою аудиторією, аргументованість висновків та інші.

На основі оцінок журі буде сформовано рейтинг робіт та визначені переможці конкурсу, яких буде відзначено дипломами та призами.

Департамент екології та природних ресурсів
 Чернігівської облдержадміністрації