back

До уваги громадськості Чернігівщини: відбудеться засідання конкурсної комісії з оцінки проектів інститутів громадянського суспільства

02-06-2021 | 08:27

2 червня, у середу, відбудеться засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2021 році.

Питання Порядку денного:

  1. Про конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету в 2021 році.
  2. Затвердження Регламенту роботи конкурсної комісії.
  3. Щодо з’ясування конфлікту інтересів у членів комісії.
  4. План роботи конкурсної комісії.
  5. І етап конкурсу: розгляд поданих конкурсних пропозицій, їх індивідуальна оцінка за визначеними критеріями.
  6. ІІ етап конкурсу: відкритий захист конкурсних пропозицій.
  7. ІІІ етап конкурсу: індивідуальне оцінювання поданих проектів.
  8. Формування рейтингу конкурсних пропозицій та визначення переможців конкурсу.
  9. Визначення прохідного балу.

Детальніша інформація щодо конкурсу знаходиться за посиланням https://cg.gov.ua/index.php?id=34006&tp=1 (рубрика «Консультації з громадськістю» на офіційному сайті Чернігівської обласної державної адміністрації).

Початок заходу: 11:00 год.
Місце проведення: зала засідань № 5 Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7, І поверх).
Контактний телефон: (0462) 675-891.