back

Відбір закладів освіти до участі у міжнародному проєкті PALS 2030

07-09-2021 | 12:49

Центрально Європейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC) відкриває набір на участь у міжнародній програмі PALS – 2030. До участі запрошуються заклади загальної середньої освіти І-III ступенів усіх форм власності (ЗЗСО), що зацікавлені у поглибленні своїх знань з теми проєктного підходу, посилення спроможності щодо залучення фінансових ресурсів задля розбудови освітнього простору закладу, прагнуть міжнародного партнерства та всебічного розвитку учнів та педагогів.

Програма надаватиме підтримку в наступних ключових напрямках:

  • впровадження проєктного підходу в ЗЗСО – учасникам програми задля забезпечення системної роботи з дотаційними ресурсами, участі в дофінансованих проєктах, вибудови стійких партнерств;
  • підвищення кваліфікацій педагогів та адміністративного персоналу;
  • доступ до програм вивчення мов країн-членів ЄС для працівників та учнів;
  • доступ до програм неформальної освіти, формування знань та навичок у учнів задля можливостей усвідомлено будувати освітню та професійну кар’єру у майбутньому.

Цільова група програми: ЗЗСО І-ІІІ ступенів України, педагогічний та адміністративний персонал, учні та їх батьки.

Тривалість програми: 2021-2027 роки.

Ключові терміни, період вересень-грудень 2021:

1-15 вересня 2021 — реєстрація потенційних учасників програми.

16-27 вересня 2021 – підписання Меморандумів про участь у програмі.

Активна фаза програми стартуватиме 1 жовтня та розпочнеться з навчального курсу “Написання та управління дотаційними проєктами”. До участі будуть запрошені по три представники ЗЗСО (з числа педагогів та адміністративного персоналу), які надалі працюватимуть над оцінкою проєктних потреб, потреб у підвищенні кваліфікацій, мовних компетенцій, тематики програм неформальної освіти та можливостей ЗЗСО та можуть бути залучені до участі в інших заходах в рамках програми.

1 листопада 2021 – старт програм з підвищення мовних компетенцій.

20 грудня 2021 – початок роботи ресурсно-інформаційного центру з підтримки проєктної діяльності та залучення грантових та дотаційних ресурсів.

Участь в усіх анонсованих заходах протягом 2021 року для представників відібраних до участі до програми ЗЗСО є безкоштовною.

Для участі у програмі, отримання детальної інформації та відповідей на запитання необхідно заповнити реєстраційну форму-опитувальник потенційного учасника програми до 15 вересня 2021 включно.

Детально.

За інформацією Департаменту економічного розвитку
Чернігівської обласної державної адміністрації