back

27-10-2011 15:34

Шановні громадяни!

Запровадження в Україні правового режиму воєнного стану відповідно до статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» вплинуло на функції та завдання Чернігівської обласної державної адміністрації.

Працівники Відділу роботи із зверненнями громадян здійснюють повноваження з врахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2022 року № 440 «Деякі питання організації державних службовців та працівників державних органів у період воєнного стану».

Радимо Вам, шановні громадяни. керуватися принципами розумності, домірності та розсудливості при направленні звернень до суб’єктів владних повноважень в період дії воєнного стану, перед направленням письмових звернень пересвідчитися у компетенції відповідного органу або установи для вирішення порушеного питання та за наявної можливості звертатись на телефони гарячих ліній відповідних органів та установ для отримання усних відповідей та роз’яснень.

РЕКОМЕНДУЄМО:

  • викласти звернення у письмовій формі та надіслати на електронну пошту: skargi@regadm.gov.ua,
  • електронне звернення надсилати через «Електронну приймальню» шляхом заповнення спеціальної форми,
  • для подання усних звернень звернутися до Урядової «гарячої лінії» (працює цілодобово) за телефоном 1545*

*Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

 

З повагою, Відділ роботи із зверненням громадян

апарату Чернігівської обласної державної адміністрації

 

 

 

Останні новини

Анонси
 

 

 

Погода