back

Премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

07-06-2023 | 16:06

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за пів року до їх висунення на здобуття премії. Приймаються роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п'яти осіб.

На здобуття премії до 10 серпня 2023 року подаються:

  • клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора;
  • примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);
  • копія паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Творчі роботи надсилати на адресу: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

Клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі Word), а також електронну версію твору – на електронну адресу: [email protected].

З Положенням про премію можна ознайомитись на сайті.

За повідомленням Державного комітету
 телебачення і радіомовлення України